Artykuł sponsorowany

Drewniane krzesła barowe czy hokery, co wybrać?

Drewniane krzesła barowe czy hokery, co wybrać?

Wysokie krzesła barowe stanowią nieodłączny element lokali gastronomicznych, kawiarni, pubów, barów, a także domowych kuchni, w których zainstalowano wyspę kuchenną, ladę lub bar. Producenci mebli oferują szeroki wybór krzeseł do baru – wśród nich między innymi klasyczne drewniane krzesła barowe oraz hokery. Czym różnią się oba typy? Który z nich warto wybrać? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając wysokie krzesła? Podpowiadamy!

Na co zwrócić uwagę, wybierając wysokie krzesło?

Wysokie krzesła barowe to doskonałe uzupełnienie barów, pubów, restauracji, a także nowoczesnych kuchni, jadalni i salonów, w których główną rolę odgrywa kuchenna wyspa, lada lub wysoki bar. Wysokie krzesło powinno doskonale wpisywać się w przestrzeń, tworząc z pozostałymi jej elementami spójną i harmonijną całość. Ale nie tylko! Nie bez znaczenia jest również wytrzymałość i stabilność mebla, która z kolei ma wpływ na bezpieczeństwo jego użytkowania. Nie zapominajmy także o wygodzie – wysokiej jakości hoker z podnóżkiem zapewni nam komfort i maksimum bezpieczeństwa.

Poszukując krzeseł do baru, pubu czy do domowej kuchni, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonania, a także na materiał użyty do produkcji mebli. Do wyboru mamy klasyczne krzesła barowe wykonane z drewna, a także nowoczesne, designerskie hokery, wykonane z litego drewna i solidnej stali malowanej proszkowo.

Szeroki wybór hokerów barowych, a także stołów i stolików kawowych, będących połączeniem trwałego litego drewna dębowego i solidnej stali malowanej proszkowo, oferuje producent mebli loftowych You Design.

Dlaczego warto postawić na meble metalowo-drewniane?

Materiał, z którego wykonano mebel, to element decydujący o jego jakości, estetyce i wytrzymałości. Nie ulega zatem najmniejszej wątpliwości, że to właśnie hokery metalowo-drewniane będą strzałem w dziesiątkę w Twoim barze, kuchni, jadalni czy salonie.

Hokery kuchenne metalowo-drewniane są ciekawym elementem aranżacyjnym. Wyróżniają się one bowiem nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale też ponadczasową estetyką, dzięki czemu pasują praktycznie do każdego wnętrza. Z powodzeniem sprawdzą się w pomieszczeniach loftowych, industrialnych, skandynawskich czy klasycznych.

Hokery powinny być jednak nie tylko piękne, ale też wytrzymałe i stabilne. Nogi i stelaże hokerów metalowo-drewnianych wykonane są z wysokiej jakości, solidnej i odpornej na wszelkie uszkodzenia – stali malowanej proszkowo. Dzięki temu krzesła mogą w nienaruszonym stanie służyć nam przez wiele lat.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy