Artykuł sponsorowany

Gdzie sprawdzą się regały tekturowe?

Gdzie sprawdzą się regały tekturowe?

Regały tekturowe są rozwiązaniem stosowanym w wielu sklepach, dyskontach spożywczych i punktach handlowych. Często są wykorzystywane także jako część ekspozycji wystawienniczych. Na ekspozytorach z kartonu naniesione są dane grafiki, które przedstawiają produkty eksponowane na tych elementach. Praktycznie w każdym sklepie spotyka się ekspozytory tekturowe, które pełnią ważną rolę marketingową, a także przyozdabiają ekspozycje sklepowe. Jakie są inne zastosowania regałów tekturowych?

Zastosowanie i zalety regałów tekturowych

Regały z tektury mogą różnić się od siebie w zależności od rozmiaru, układu półek i kąta nachylenia. Ich głównym zadaniem jest przyciąganie spojrzenia potencjalnych klientów, zaciekawienie ich swoją zawartością. Wykorzystywane są zarówno do prezentowania materiałów promocyjnych na terenie sklepu, jak i stoiska firmowego. Każdy przedsiębiorca może znaleźć lub zamówić ekspozytor, który przypadnie mu do gustu. Są bardzo proste i łatwe w budowie, a do ich stworzenia nie potrzeba wielu narzędzi. Regały mogą występować z półkami, haczykami lub w innych, wymyślnych formach.

Regały tekturowe oferowane przez producentów bardzo często mogą zostać wykonane na indywidualne zamówienie. Producenci oferują wsparcie w zakresie wstępnego projektowania i przygotowanie ekspozytora na wzór danego modelu. Najważniejszą zaletą takich elementów jest przede wszystkim mała waga, dzięki której można je z łatwością przenosić i umieszczać w miejscach, które odpowiadają potrzebom użytkownika. Wyróżniają się także zwykle prostą budową, z którą każdy sobie poradzi. Te najprostsze elementy stosowane w przypadku promocji charakteryzują się doskonałym wyglądem, co sprawia, że przedmioty ekspozycyjne nie zostaną niezauważone. Kolejną zaletą jest duża funkcjonalność regałów, ponieważ każdy może dopasować taki kartonowy mebel do własnych potrzeb w zależności od ilości i wielkości materiałów tam się znajdujących.

Dlaczego zakup regałów tekturowych to dobre rozwiązanie?

Regały tekturowe należą do grupy nośników reklamy, które podprogowo zwracają uwagę klientów na konkretne towary. Ekspozytory z karton znajdują zastosowanie zarówno w większych, jak i mniejszych sklepach. Przydają się także na targach, imprezach branżowych i promocyjnych. Dzięki odpowiednio przygotowanej grafice, spójnej z identyfikacją danego produktu stanowią element marketingowy.

Jak mówi pracownik z firmy Opakomax z Łodzi, która oferuje produkcję regałów tekturowych: Wybór regałów kartonowych to nie tylko niska cena, ale także ekologia. Elementy te w pełni podlegają recyklingowi, co jest niezwykle ważne, gdy myśli się o środowisku naturalnym. Reklama na kartonie wyróżnia się szybkością produkcji a dodatkowo, pomimo niskich nakładów, łatwo można uzyskać wysoką jakość przekazu. Zadrukowane kartony mogą zmienić się w dzieło sztuki i służyć jako nośnik na wystawach, czy w reklamie wewnętrznej.

Regały tekturowe to elementy wyposażenia sklepów, które stanowią ważny nośnik marketingu. Decydując się na zakup takiego mebla, warto wybierać jedynie sprawdzone firmy oferujące produkcję i sprzedaż takich elementów.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy