Materiał Partnera

Ile kosztują blaszki odzieżowe?

Ile kosztują blaszki odzieżowe?

Projektanci i producenci odzieży używają różnego rodzaju ozdób konfekcyjnych po to, aby uatrakcyjnić swoje towary. Nosimy je wszyscy, nawet nie wiedząc, jak się nazywają: broszki, naszywki, łączniki, zakończenia sznurka… Wśród nich swoje miejsce mają blaszki odzieżowe. Są trwałe, różnorodne i można zaprojektować je w taki sposób, że zwrócą na siebie uwagę.

Ceny detaliczne i hurtowe

Blaszki odzieżowe nazywa się inaczej metalowymi metkami albo wszywkami. Najczęściej wykonane są ze stopu cynku i aluminium, a kształty mogą przybrać rozmaite: prostokątne, okrągłe, o nierównych brzegach, mniejsze i większe. Są poddawane procesowi galwanizacji, co zwiększa ich walory estetyczne oraz czyni trwałymi i odpornymi na korozję.

Najogólniej rzecz ujmując, ich cena mieści się w przedziale od 1,5 do 4 zł za sztukę. Nie od dziś jednak znane jest prawo rynku, zgodnie z którym zakup hurtowy jest bardziej opłacalny niż detaliczny. Jeżeli jesteś projektantem lub/i producentem odzieży, korzystne dla Ciebie mogą okazać się zakupy w internetowej Hurtowni Pasmanteryjnej Binex.

Zaś gdy odwiedzisz pasmanterię, w oko może Ci wpaść szereg innych ozdób konfekcyjnych. Inspirujące bywają taśmy ozdobne, lamówki czy zamki błyskawiczne, a także dodatki kaletnicze (metalowe i plastikowe). Wszystko należy do gatunku rzeczy, których się nie zauważa, dopóki są. Jednak gdy ich nie ma, odzież robi się jakaś brzydsza.

Przeznaczenie produktu

Blaszki odzieżowe należą do produktów typu „dwa w jednym”. A nawet więcej niż dwa. Choć niewielkie, za jednym zamachem spełniają kilka zadań:

  • uatrakcyjniają odzież pod względem estetyki,
  • skutecznie promują logo firmy,
  • przyciągają Klientów.

Dzięki współczesnej technologii, blaszki odzieżowe można zaprojektować w różnych stylach. Część z nich zaspokoi klasyczne poczucie smaku. Inne zaś są przeznaczone dla Klientów, którzy oczekują od ozdób konfekcyjnych wpisania się w nowoczesne trendy mody.

Metki metalowe stanowią idealny nośnik, który może rozpropagować na rynku Twoją markę. W przeciwieństwie do metek materiałowych nie grozi im to, że się spiorą, wyblakną albo stanie się z nimi cokolwiek, co uczyni napis nieczytelnym. Używając blaszki odzieżowej, masz pewność, że jakikolwiek napis zostanie na nim umieszczony, przetrwa on długo.

Oprócz logo własnej firmy możesz umieścić na metalowej wszywce emotikon lub krótkie hasło, wprowadzające nieco humoru lub – w mega skróconej formie – komentujące współczesną rzeczywistość. Możliwości jest wiele, a ogranicza je tylko zakres Twojej kreatywności.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy