Materiał Partnera

Jak wybrać papier toaletowy do firmy? 

Jak wybrać papier toaletowy do firmy? 

Wybór produktów higienicznych do firmowej toalety to ważny krok w celu zapewnienia pracownikom dogodnych warunków pracy. Oprócz takich produktów, jak mydło w płynie i ręczniki papierowe, warto zwrócić uwagę na zagadnienie papieru toaletowego, który występuje w wielu rodzajach. Dowiedz się jaki papier toaletowy najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Zapraszamy do lektury.

Jaki papier sprawdzi się najlepiej w firmie? 

Wybierając papier toaletowy do firmowej toalety warto wybrać taki, który będzie przyjemny w użyciu - najlepiej wybrać miękki biały papier, który spełniać będzie najwyższe standardy. Pamiętaj, że z toalety w budynku firmy nie będą korzystali tylko i wyłącznie pracownicy, a również czasem i klienci. Warto zatem zadbać o dobry wizerunek swojej działalności i do toalety wybrać dobre jakościowo produkty higieniczne.

Ekonomiczny wybór 

Jeżeli w Twojej firmie pracuje wiele osób, w związku z czym zużycie papieru toaletowego jest duże, warto postawić na ekonomiczne, duże rolki. Takie rolki papieru toaletowego będą bardziej opłacalne cenowo i bardziej wydajne, ale wcale nie gorsze jakościowo od typowych, małych rolek łazienkowych. Duże rolki papieru toaletowego można kupić w sklepach z artykułami higienicznymi, m.in. w sklepie Petrus Serwis.

Czy papier z makulatury to faux pas? 

Obok białych papierów wykonanych z celulozy, na półkach sklepowych znaleźć można nieco szarawe papiery wykonane z makulatury. Czy taki papier jest gorszy? Wcale nie. Papieru z makulatury najczęściej używa się w miejscach, gdzie występuje bardzo duże zużycie papieru: na lotniskach, w szkołach, w toaletach publicznych i w dużych firmach. Zaletą papieru z makulatury jest to, że jest ekologiczny, a także ma nieco niższą cenę.

Produkty, na które warto zwrócić uwagę 

Oprócz papieru toaletowego, warto zwrócić uwagę na inne produkty higieniczne, które powinny znaleźć się w każdej firmie. W toalecie obowiązkowo powinny znajdować się dozowane mydło w płynie lub w piance oraz ręczniki papierowe. Dobre zaopatrzenie toalety w produkty higieniczne, przyczyni się do poprawy komfortu pracy i utrzymaniu odpowiedniej higieny w przestrzeni firmowej. Dobrze, jeśli wszystkie dozowniki będą utrzymane w jednakowej tonacji kolorystycznej, a najlepiej, gdy będą z tej samej serii. Toaleta będzie wyglądać wtedy na estetyczną i spójną pod względem stylu. 

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy