Artykuł sponsorowany

Jak zweryfikować stan pojazdu sprowadzanego z Japonii?

Jak zweryfikować stan pojazdu sprowadzanego z Japonii?

Auta sprowadzane z Japonii cieszą się dużą popularnością wśród Polaków. Oferowane przez tamtejsze domy aukcyjne pojazdy często są w doskonałym stanie, a ich przebieg jest naprawdę niewielki. Kuszą również atrakcyjną ceną. Żeby wziąć udział w takich licytacjach trzeba jednak mieć firmę zarejestrowaną w kraju kwitnącej wiśni. Dlatego najlepiej skorzystać z usług pośredników. Jak jednak zweryfikować stan auta?

Jak kupić auto sprowadzone z Japonii?

Żeby kupić auto sprowadzone z Japonii, należy ustalić, czego się poszukuje. Parametry, które trzeba określić to marka, model, rocznik, przebieg i wyposażenie. Istotny jest również budżet, jaki kupujący chce przeznaczyć na pojazd. Następnie trzeba skontaktować się z firmą importującą takie samochody i poprosić o znalezienie wymarzonych czterech kółek. Samodzielne kupno pojazdów z Japonii jest niemożliwe, ponieważ w aukcjach mogą brać udział jedynie firmy zarejestrowane w tym kraju. Dodatkowo, przedsiębiorstwo zajmujące się tym zagadnieniem załatwia również wszelkie formalności związane z zakupem.

Jak sprawdzić stan techniczny auta sprowadzonego z Japonii?

Stan techniczny pojazdu może sprawdzić rzeczoznawca zatrudniony przez firmę oferującą auta sprowadzane z Japonii. Profesjonalista oceni sprawność, poziom wyeksploatowania, stan lakieru i karoserii dokonując bezpośredniej inspekcji. Warto więc wybrać importera, który zleca dodatkowe ekspertyzy i doskonale wie, jakimi prawami rządzą się domy aukcyjne w kraju kwitnącej wiśni. Klient otrzymuje też raport o stanie technicznym i pełną dokumentację fotograficzną. Japończycy to jednak naród słynący z uczciwości i dlatego wszelkie defekty są skrupulatnie opisywane w ogłoszeniach.

Dlaczego warto sprowadzić auto z Japonii?

Auta sprowadzane z Japonii cieszą się dużą popularnością ze względu na ich doskonały stan. Przede wszystkim pojazdy w tym kraju nie są eksploatowane przez tak długi czas jak w  Polsce. Dodatkowo warunki pogodowe jakie tam panują, sprawiają, że nie są dotknięte korozją. Dzięki temu ich stan wizualny i żywotność są na znacznie wyższym poziomie niż w  Europie. Importer samochodów japońskich TokioCars doskonale zdaję sobie sprawę z  tego, że tamtejsze auta są prawdziwymi perełkami zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy