Materiał Partnera

Jakie majtki najlepiej podkreślą pośladki? Poradnik dla pań

Jakie majtki najlepiej podkreślą pośladki? Poradnik dla pań
Odpowiednio dobrana bielizna to postawa. Od niej zależy nasz komfort. Chociaż majtki ukrywamy pod ubraniem, to od ich wyboru może zależeć, jak prezentować się będzie nasz strój. Nieprawidłowo dobrana bielizna będzie odznaczać się pod materiałem i może deformować naszą sylwetkę. Za to odpowiednio dopasowane majtki i biustonosze podkreślą nasze atuty i sprawią, że będziemy wyglądać i czuć się dobrze.

Skóra musi oddychać!

Zanim skupimy się na wyglądzie, pomyślmy o komforcie. Ogromne znaczenie dla tego, jak będziemy się czuć w danej bieliźnie, ma  materiał, z jakiego została ona wykonana. Co więcej – od tego, czy skóra w danych majtkach może oddychać, zależy też często nasze zdrowie. Dlatego wybierając bieliznę, stawiajmy na tę, która została uszyta z materiałów dobrej jakości. Nie zawsze musi to być stuprocentowa bawełna. Ważne jednak, by majtki miały chociaż podszycie takiego naturalnego, oddychającego materiału. Seksowne koronki nie sprawią, że będziemy się czuć atrakcyjniej, jeśli będą powodować podrażnienia naszej skóry. Brak dostępu do powietrza może być powodem nie tylko różnego rodzaju otarć, ale też wydzielania nieprzyjemnego zapachu – a przecież tego każda kobieta chce uniknąć. Bieliznę z materiałów dobrej jakości znajdziemy w ofercie firmy Pimax Hurtownia bielizny.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Odpowiednio dobrany rozmiar majtek ma ogromne znaczenie. Robiąc zakupy musimy pamiętać, że rozmiarówki w różnych firmach mogą się różnić, dlatego najlepiej kupować bieliznę od sprawdzonych marek, gdy wiemy jaki rozmiar z ich asortymentu leży na nas najlepiej. Wybierając rozmiar majtek, zwróćmy uwagę tez na ich krój. Pamiętajmy, że im bardziej skąpa bielizna, tym gorzej będzie wyglądać jeśli jest minimalnie za ciasna. Dlatego stringi czy majtki typu tanga lepiej kupić w nieco większym niż zwykle rozmiarze. Dzięki temu będą leżeć idealnie.

Idealny krój

Duże znaczenie ma oczywiście krój bielizny. Wiele zależy tutaj od naszych indywidualnych preferencji – niektóre panie wola majtki zakrywające całe pośladki, jak bokserki czy klasyczne figi. Jednak nie brakuje też zwolenniczek bielizny bardziej wyciętej, takiej jak stringi, czy modne ostatnio majtki typu tanga. Pod obcisłym ubraniem majtki tego typu będą wyglądać lepiej – nie powinny się pod nim odznaczać ani rolować, przez co pośladki będą się prezentować bardziej atrakcyjnie. Jeśli jednak wolimy luźniejsze ubrania, możemy swobodnie zdecydować się na bardziej zabudowaną, tradycyjną bieliznę. Pamiętajmy, że najważniejszy jest nasz komfort.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy