Materiał Partnera

Leasingi samochodowe all inclusive

Leasingi samochodowe all inclusive
Towarzystwa leasingowe prześcigają się w proponowanych ofertach leasingowych. Najlepsze z nich nie tylko wyspecjalizowane są w oferowaniu leasingów na maszyny rolnicze, budowlane, sprzęty biurowe, jachty, ciężarówki, nieruchomości czy samochody osobowe, ale są w stanie zagwarantować znacznie więcej. Wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych przyciągają tak zwane leasingi all inclusive.

Leasing all inclusive tylko w najlepszych agencjach

Leasingi all inclusive są najbardziej rozpowszechnione przy finansowaniu samochodów osobowych, dostawczych, a także innych ruchomości. Z tego typu ofertami można spotkać się jednak stosunkowo rzadko. Przedstawiają je bowiem tylko najlepsze agencje leasingowe, które zdobyły przewagę konkurencyjnym na terenie całego kraju. Takim podmiotem jest firma Go-Leasing, która w swojej ofercie posiada leasingi konsumenckie, leasingi na start, kredyty dla firm, leasingi bez granic, kredyty samochodowe, usług faktoringu, ubezpieczenia, a także leasing all inclusive. Towarzystwo to wyróżnia się na rynku również bardzo korzystnymi uwarunkowaniami umów, które często są indywidualnie dopasowywane do potrzeb danego klienta.

Zalety leasingu w modelu all inclusive

Formuła leasingu operacyjnego w modelu all inclusive zawiera wiele ciekawych rozwiązań, które powodują, że tego tupu umowy stają się najbardziej atrakcyjne na rynku. Przede wszystkim ten rodzaj finansowania pojazdu pozwala na uzyskanie bardzo niskich rat leasingowych, co ma związek z ustaleniem wykupu końcowego na poziomie wartości rynkowej samochodu na dzień ustania całej umowy. Dzięki temu wielokrotnie można uzyskać auto o wyższej wartości przy niższej racie niż w przypadku standardowych ofert. Dodatkową zaletą jest brak konieczności wnoszenia wpłat własnych, na czym zależy coraz większej ilości leasingobiorców. Nie tylko jednak kwestie finansowe stawiają w rankingu ofert leasingowych modelu all inculsive na czele. Warto szczególną uwagę zwrócić na dodatkowe uwarunkowania, jakie daje ten rodzaj umowy. Wśród nich można znaleźć stałą opiekę doradcy leasingowego, zapewnienie samochodu zastępczego, możliwość serwisowania pojazdu w autoryzowanych warsztatach, a także odpowiednie ubezpieczenia AC i OC. https://www.youtube.com/watch?v=JPZ3MyBNazM

Przykładowa oferta

Przykładowa oferta leasingu samochodowego all inclusive pozwala na korzystanie z auta marki premium, takiego jak Audi A6 Limousine 2.0 TDI ULTRA S TRONIC 190KM już przy miesięcznej racie 1666 złotych miesięcznie przy zerowym wkładzie własnym i na okres trzech lat. W przypadku pojazdów klasy ekonomicznej można znaleźć oferty nawet za około 800 złotych miesięcznie przy użytkowaniu na okres 60 miesięcy!

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy