Materiał Partnera

Meble kuchenne – najlepsze są wykonane na zamówienie

Meble kuchenne – najlepsze są wykonane na zamówienie
Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie – tutaj wszystko powinno być idealnie dopasowane do naszych potrzeb. W ten sposób możliwe jest wygodniejsze i szybsze przygotowywanie codziennych posiłków, dzięki czemu więcej czasu możemy spędzić z rodziną. Niezawodnym sposobem na wygodną, dopasowaną do naszych potrzeb kuchnię, jest wykonanie mebli kuchennych na zamówienie – dokładnie tak jak nam pasuje.

Meble do kuchni na wymiar

Najpopularniejszym i najtańszym typem mebli kuchennych, są meble wykonane z pokrytych specjalną okleiną płyt wiórowych. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Płyty tego typu mogą mieć różne wzory i kolory, ale także są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, dlatego idealnie nadają się do kuchni. Meble wykonane z tego typu płyt będą nam służyć wiele lat. Sprowadzaniem płyt do wykonywania mebli kuchennych na zamówienie zajmuje się przedsiębiorstwo ABS s.c. W jego asortymencie znajdziemy duży wybór płyt idealnych do konstrukcji zabudowy kuchennej. W kuchni kluczowa jest wygoda i ergonomia, nie można jednak zapominać też o estetyce – w końcu w brzydkich wnętrzach nikt nie czuje się dobrze. Meble wykonane z tego typu płyt odpowiadają na wszystkie najważniejsze potrzeby związane z zabudową kuchenną.

Blaty kuchenne – ładne i ekonomiczne

Istotnym elementem zabudowy kuchennej są oczywiście blaty. Powinny być odporne na wilgoć, temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Najlepiej sprawdzają się blaty granitowe, jednak ich cena dla wielu osób jest zaporowa . Doskonałą, znacznie tańszą alternatywą, są blaty wykonywane z płyty laminowanej. Takie blaty znajdziemy w ogromnej liczbie kolorów i deseni, przez co bez trudu dopasujemy je do wyglądu wnętrza naszej kuchni. Zaletą takich blatów kuchennych jest też to, że w razie potrzeby, bez trudu możemy je wymienić. Są łatwo dostępne, niedrogie i dają nam mnóstwo możliwości. Bogatym wyborem blatów kuchennych może się pochwalić wspomniana już wyżej firma ABS. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzebujemy do wykonana zabudowy kuchennej

Zabudowa wnęk

W starszych mieszkaniach w blokach, dość często zdarzają się wnęki, które trudno zagospodarować. Taka wnęka z powodzeniem może stać się na przykład naszą małą domową spiżarnią, pod warunkiem że zostanie zabudowana z pomysłem. Jeśli mamy taką wnękę w swoim domu, pomyślmy o jej wykorzystaniu podczas remontu kuchni. Dzięki temu zyskamy sporo dodatkowego miejsca, które będziemy mogli wykorzystać podczas codziennej pracy w kuchni. Zabudową wnęk zajmuje się przedsiębiorstwo ABS.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy