Materiał Partnera

Szkolenia pod Warszawą. Gdzie je zorganizować?

Szkolenia pod Warszawą. Gdzie je zorganizować?
Celem organizacji szkolenia jest podnoszenie kompetencji pracowników. Pracownicy nabywają nową wiedzę i rozwijają swoje umiejętności, a to ma przynieść firmie konkretne korzyści. Na szkolenia często zapraszani są także partnerzy biznesowi i branżowi specjaliści. Organizacja szkolenia to przede wszystkim przygotowanie zakresu tematyki i ustalenie przebiegu wydarzenia, ale też wybór odpowiedniego miejsca, które zapewni nam konkretne zaplecze.

Wybór miejsca na szkolenie

Jednodniowe szkolenia możemy organizować zwykle w siedzibie firmy, choć nie zawsze. Szkolenia organizują nie tylko duże przedsiębiorstwa, które dysponują własną salą konferencyjną, ale także mniejsze firmy i takie, które mają wiele oddziałów w różnych miejscach. Prosty przykład: mamy sieć sklepów i w każdym z nich pracuje kilka osób. Chcemy zorganizować szkolenie dla wszystkich, a dysponujemy wyłącznie niewielkim biurem. Musimy znaleźć więc odpowiednie miejsce, a więc wynająć salę konferencyjną. Pracownicy dojeżdżają na miejsce z różnych części kraju, więc jeśli szkolenie będzie trwało więcej niż jeden dzień, musimy także zadbać o nocleg. W takiej sytuacji najlepiej wynająć salę konferencyjną w hotelu i zarezerwować pokoje dla naszych pracowników. W przypadku szkoleń jednodniowych wybór sali konferencyjnej w hotelu również wypada najlepiej, szczególnie gdy poza szkoleniem zadbamy o sympatyczne zakończenie dnia. To bardzo ważne, by pracownicy mieli okazję spędzić ze sobą czas w przyjemnej atmosferze i zintegrować swój zespół.

Pakiety szkoleniowe

Właściciele hoteli zawsze starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Nadmorskie i górskie kurorty stawiają zwykle wyłącznie na klienta indywidualnego, natomiast hotele w okolicach dużych miast starają się przyciągać do siebie także grupy pracowników firm. Pod Warszawą, a dokładnie w Konstancinie-Jeziornej, hotel EVA Park Life & SPA to idealne miejsce do organizacji szkolenia. Mamy tu do wyboru dwie sale konferencyjne o powierzchni 100 m2 i 69 m2 dla kilkudziesięciu osób, które są wyposażone w projektory, flipcharty do pisania, ekrany LCD i system nagłośnienia. Dodatkowo mamy tu świetne oświetlenie, klimatyzację i regulowane rolety. Dopełnienie oferty to wykłady motywacyjne, warsztaty kulinarne i kosmetyczne, a także imprezy tematyczne, czy szkolenia z wizażu, które szczególnie cenią sobie Panie. Dla amatorów przyjemnego relaksu hotel przygotował wyjątkowe pakiety, jak Pakiet Solny, w którym znajduje się jeden nocleg, okłady parafinowe na dłonie, perełkowa kąpiel w aromatycznych solach, peeling na bazie jodowo-bromowej soli, a także smaczna obiadokolacja i nielimitowany wstęp do solankowego parku. Organizacja szkolenia dla pracowników nie musi, a nawet nie powinna być tylko spotkaniem, które przypomina wykład na uczelni. Warto wybrać salę konferencyjną w hotelu i zadbać o przyjemną atmosferę dla wszystkich uczestników szkolenia.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy