Materiał Partnera

Zapewnienie kwater pracowniczych w korzystnej lokalizacji jako wizytówka dobrego pracodawcy

Zapewnienie kwater pracowniczych w korzystnej lokalizacji jako wizytówka dobrego pracodawcy

Hotele i kwatery pracownicze służą firmom, które szukają lokum dla swoich pracowników. Bardzo często zdarza się przecież, że specjaliści i fachowcy różnych branż znajdują zatrudnienie w zakładach znacznie oddalonych od ich miejsca zamieszkania. Nowoczesne, dbające o swoją kadrę przedsiębiorstwa zapewniają im wówczas komfortowy nocleg. Tego typu kwatery wynajmuje się zazwyczaj na dłuższy okres.

Wynajem kwater pracowniczych na terenie całego kraju

Szukasz mieszkania lub pokoju w hotelu dla swojego pracownika? Jeśli Twoja firma funkcjonuje na peryferiach, wybór może być ograniczony. Najpewniej będziesz zmuszony do znalezienia lokum w pobliskim, dużym mieście. Kwatery pracownicze można znaleźć na terenie całego kraju, choć nie da się ukryć, że jest ich najwięcej w prężnie działających strefach gospodarczych. Wybierając konkretną lokalizację, zwróć uwagę na jej odległość od zakładu pracy. Im bliżej, tym lepiej.

Korzystna lokalizacja w przypadku hoteli dla pracowników jest priorytetowa. Pozostałe wytyczne też są jasno sprecyzowane. Wymogi stawiane tego rodzaju kwaterom są zupełnie inne niż te, którym zazwyczaj muszą sprostać hotele w miejscowościach turystycznych.

Wytyczne dla kwater pracowniczych – wyposażenie pokoi

-Nasze kwatery pracownicze to najlepsze miejsce, aby zamieszkać przez dowolny okres. Bezpośredni dostęp z pokoju do łazienki i inne udogodnienia pozwalają spokojnie udawać się do pracy i wracać o nawet późnej porze. Nie zaistnieje problem porannego oczekiwania w kolejce do łazienki lub budzenia innych gości w przypadku powrotów w porze nocnej. Na ogrodzonym parkingu obok domu można bez przeszkód zaparkować samochód. Takie szczegóły wyposażenia jak żelazko, czajnik elektryczny, mikrofalówka, sztućce pomogą zadbać o garderobę czy samodzielnie przygotować posiłek. Własny zamykany pokój to gwarancja, że pozostawione rzeczy osobiste są bezpieczne. Przebywanie w ogrodzie czy grill to szansa na właściwy odpoczynek i zregenerowanie sił przed kolejnym dniem w pracy

– wymienia wyposażenie swoich kwater właściciel JK-Agro Mat z Oświęcimia-Brzezinki.

Jak widać, kwatery pracownicze nie muszą oferować atrakcji kojarzonych z pobytem rekreacyjnym. Nie ulega jednak wątpliwości, że powinny być zadbane i czyste. Każde lokum powinno też mieć prywatną łazienkę, dostęp do kuchni i wyposażenia kuchennego. Przestronny metraż nie jest wymagany, choć w przypadku większej ilości osób, nabiera już znaczenia. Hotel dla pracowników musi zapewnić mieszkającym w nim osobom komfort wypoczynku po pracy i odpowiednie warunki przygotowania się do niej.

Firmy działające w systemie delegacyjnym o wiele chętniej korzystają z atrakcyjnych ofert odpowiednio wyposażonych hoteli. Realizowanie zleceń na terenie całej Polski, a co za tym idzie wysyłanie pracowników na drugi koniec kraju, wymusza na nich szukanie coraz to lepszych rozwiązań.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy