Kosze prezentowe Pracodawca
2 października 2021

Pomysły na personalizowane upominki firmowe

Obdarowywanie prezentami pracowników, kontrahentów oraz partnerów biznesowych jest formą podziękowania za dotychczasową współpracę, oraz okazania szacunku. Jednak bez względu na okazję, takie spersonalizowane upominki z pewnością zapadną w pamięć obdarowanych. Taka opcja jest również niesamowitą okazją na promocję firmy. Podpowiadamy, na jakie personalizowane prezenty najlepiej się zdecydować!

Eleganckie kosze prezentowe z personalizacją

Personalizowane kosze prezentowe dla firm dostępne są w wielu konfiguracjach. Mogą być zapakowane nie tylko w wiklinowe kosze, ale również pudełka z grubej tektury. Bestsellerem wśród zestawów prezentowych jest ten z wysokiej jakości produktami gourmet food. Najczęściej zawiera on wysokiej klasy alkohol, nadziewane praliny, pyszne konfitury i miody oraz zestawy aromatycznych herbat i kaw.

Personalizacji koszy prezentowych dla firm możesz dokonać poprzez dołączenie artykułów promocyjnych do prezentów, wydrukowanie wstążki z logo firmy, przygotowanie spersonalizowanej bibuły, którą owija się produkty wewnątrz pudełka, czy wydrukowanie kartek z życzeniami – dodaje pracownik sklepu internetowego pudelkaprezentowe.pl, gdzie znajdziesz wybór koszy podarunkowych na każdą okazję.

Skrzynki drewniane z logo firmy

Każdy prezent potrzebuje estetycznego opakowania, które będzie się dobrze prezentowało. Rolę opakowania mogą pełnić skrzynki prezentowe z logo firmy, które będą jednocześnie świetnym nośnikiem reklamy i tanim pomysłem na promocję marki. W drewnianej skrzyni możesz umieścić alkohol i wypełnić ją słodyczami oraz smakołykami. Butelka dobrego wina zapakowana w drewnianej skrzyni wypełnionej siankiem to jeden z najczęściej wybieranych prezentów firmowych. Skrzynie takie mogą potem służyć obdarowanym jako schowek na dokumenty, pamiątki, biżuterię i inne akcesoria. Natomiast logo na nich umieszczone za każdym razem będzie przypominało o firmie.

Inne pomysły na personalizowane upominki firmowe

Jeżeli chcesz wręczyć małe upominki pracownikom i Klientom lub po prostu dorzucić je do koszy prezentowych, zainwestuj w gadżety firmowe z logo firmy, śmieszną grafiką czy cytatem. Przykładem mogą być magnesy, długopisy, podkładki pod mysz, pendrive’y, breloczki, notatniki, kalendarze lub torby. Na święta Bożego Narodzenia dobrym pomysłem będą bombki świąteczne z logo firmy, kubki czy koszulki. Na koniec zapamiętaj, aby unikać określonych prezentów, szczególnie tych osobistych, np. perfum, kosmetyków, krawatów, czy muszek.