Przedsiębiorca
31 sierpnia 2017

Chcesz mieć piękny i wyjątkowy ogród? Zleć projekt profesjonalistom!

Zaprojektowanie pięknego, zielonego zakątka to prawdziwe wyzwanie. Trzeba do tego ogromnej wiedzy na temat roślin i ich wymagań. Warto też znać aktualne trendy i sprawdzone rozwiązania, które pozwalają na urządzenie fantastycznego ogrodu, nawet przy ograniczonym budżecie. Jeśli marzy nam się piękne miejsce do wypoczynku w otoczeniu natury tuż obok domu, zaprojektowanie ogrodu powierzmy profesjonalnej firmie.

Najpierw dobry pomysł

Projektowanie ogrodu zawsze zaczyna się od dobrego pomysłu. Profesjonalni projektanci terenów zielonych, wysłuchują uwag klientów i starają się spełnić ich wszystkie oczekiwania. Podczas pierwszego spotkania z prawnikami firmy Kajus. Usługi ogrodnicze możemy opowiedzieć, jak wygląda nasz wymarzony ogród – oni postarają się to marzenie wprowadzić w życie.

Piękny ogród jest wizytówką każdego domu i każdej firmy. Nasza firma istnieje od 1997 roku po to, by projektować i tworzyć wymarzone ogrody. To nasza pasja, dlatego z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania związane z aranżacją, wykonawstwem i pielęgnacją terenów zieleni dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób prywatnych – mówi właściciel firmy Kajus.

Przedsiębiorstwo ma bardzo duże doświadczenie i wielu zadowolonych klientów. Dlatego możemy być pewni, że zaprojektowany i wykonany przez tę firmę ogród spełni nasze oczekiwania. Dobrzy projektanci nie boją się wyzwań – potrafią stworzyć przepiękny teren zielony nawet na bardzo małej działce. Ich zadaniem jest spełnienie naszych ogrodowych marzeń. Jeśli więc wokół naszego domu mamy niewiele miejsca albo działka ma nietypowy kształt i nie wiemy, co z nią zrobić, koniecznie skorzystajmy z ich wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu już wkrótce wokół naszego domu unosić się będzie zapach naszych ulubionych kwiatów. Choć warto dodać, że dobrze zaprojektowany ogród nie pełni wyłącznie funkcji dekoracyjnej – jeśli sobie tego zażyczymy, projektanci wykonają dla nas plan z uwzględnieniem warzywniaka, miejsca do rekreacji czy placu zabaw dla maluchów.

Na każdym skrawku ziemi potrafimy stworzyć harmonijnie zagospodarowaną zieleń, która cieszy oko właściciela oraz stanowi świetne miejsce do wypoczynku i zabawy – zapewnia jeden z pracowników wspomnianej firmy.

Jej ofertę znajdziemy w tym filmiku:

Dobrze utrzymany

Żeby ogród zawsze cieszył oko, musi być zadbany. Jednak często brakuje nam czasu na przycinanie krzewów i zwalczanie chwastów. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy, kiedy posiadamy bardzo duży ogród. Jeśli wspomnimy projektantom, że raczej będzie nam brakować czasu na regularną pielęgnację zieleni, stworzą oni ogród z mało wymagających roślin. Jeśli jednak takie rozwiązanie nas nie satysfakcjonuje, możemy zdecydować się na bardziej wymagający projekt ogrodu, a pielęgnację zieleni powierzyć profesjonalnym ogrodnikom. Oni będą wiedzieli, co zrobić, by wszystko pięknie rosło!