deskowanie Przedsiębiorca
28 sierpnia 2018

Deskowanie w Warszawie i okolicach. Jakiej firmie warto zaufać?

Warszawa z uwagi na swój status stanowi jeden z największych obszarów inwestycyjnych w Polsce. Miejscowe place budów potrzebują rozwiązań zapewniających szybką i sprawną realizację podjętych projektów. Takim rozwiązaniem są z pewnością nowoczesne systemy deskowań. Jakiej firmie warto zaufać, poszukując deskowań dla inwestycji budowlanej?

Kompleksowość świadczonych usług

Najlepsze firmy specjalizujące się we wdrażaniu nowoczesnych systemów deskowań są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową pomoc przy realizacji wymagających inwestycji budowlanych. Zakres ich działalności obejmuje wachlarz usług – począwszy od profesjonalnego projektowania 3D systemów deskowań i projektów montażowych, przez właściwy montaż rusztowań i deskowań w ściśle wyznaczonym miejscu, na nadzorze projektowym i koordynacji deskowania kończąc. Mówiąc w skrócie – obsługa od A do Z.

Wszechstronność działania

Wszechstronność działania przedsiębiorstwa to jego ogromny atut. Firma działająca w wielu sektorach budownictwa jest w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom inwestora. Pracownicy takiej firmy posiadają kwalifikacje w zakresie projektowania i doboru deskowań ramowych, stropowych oraz dźwigarowych na użytek budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Jednocześnie służą pomocą w zakresie deskowań ściennych, stropowych i przestawnych, podejmując się projektów z zakresu budownictwa wysokościowego. Trudności dla nich nie stanowi również dobór optymalnych systemów deskowania oraz planowanie prac inżynieryjnych prowadzonych przy budowie mostów, tuneli czy elektrowni.

Doświadczenie w branży

Deskowania na placach budów są stosowane od lat. Nic dziwnego, że niektóre firmy z branży posiadają długą historię. Doskonały przykład stanowi firma Doka, której tradycje sięgają 150 lat wstecz. Pod obecną nazwą przedsiębiorstwo funkcjonuje nieprzerwanie od 1956 roku. Lata tradycji i doświadczeń są najlepszym świadectwem solidności marki, która wciąż się doskonali i usprawnia swoją ofertę. Aby dowiedzieć się więcej o technikach deskowań Doka, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową przedsiębiorstwa. Polska siedziba firmy znajduje się pod Warszawą, co stanowi dodatkową zachętę dla inwestorów z tego obszaru.