otwieracz-do-piwa Przedsiębiorca
21 września 2018

Gadżety reklamowe dla miłośników alkoholi

Alkohol to nieodłączny element wielu spotkań biznesowych i nie tylko. Nic więc dziwnego, że gadżety reklamowe z nim związane cieszą się tak dużą popularnością. Docenia je każdy miłośnik dobrych alkoholi. Są to zarówno proste otwieracze i korkociągi, jak i piersiówki czy złożone zestawy barmańskie. Tego typu akcesoria reklamowe z nadrukiem mają bardzo szerokie zastosowanie. Co warto o nich wiedzieć?

Otwieracze do butelek

Jeśli mowa o akcesoriach reklamowych związanych z alkoholem, to od lat największą popularnością cieszą się klasyczne otwieracze z firmowym logo czy nadrukiem. To propozycja idealna dla wszystkich miłośników piwa. Takie gadżety nie są drogie, a przy tym potrafią być naprawdę efektowne pod względem kolorystyki czy formy. Wiele osób decyduje się także na zamówienie firmowych korkociągów, które są nieocenione podczas otwierania szampana czy wina w towarzystwie. Taki gadżet przyda się w każdym domu. Również i korkociągi dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów do wyboru.

Torebki i piersiówki

Ciekawą propozycją są także korki do wina, które służą do zatykania napoczętych butelek z alkoholem. Można także postawić również na efektowne torebki na wino z nadrukiem firmowym (papierowe i nie tylko) czy specjalne sweterki na alkohol, które prezentują się niezwykle efektownie. Dużą popularnością od kilku lat cieszą się również gadżety w formie podręcznych piersiówek pokrywanych stosownym grawerem. Takie akcesorium jest funkcjonalne i efektowne zarazem. Spodobać powinno się każdemu mężczyźnie i nie tylko. Niekiedy piersiówki są sprzedawane w zestawie z dwoma lub jednym kieliszkiem. Takie zestawy znajdziemy w ofercie takich firm, jak na przykład Videodruk.

Zestawy do wina, szklanki i shakery

Nieco bardziej okazale prezentują się spersonalizowane zestawy do wina składające się z kilku czy kilkunastu elementów. Zapakowane są one na ogół w oryginalne pudełka. Miłośnikowi wina można sprezentować również specjalny napowietrzacz do alkoholu czy specjalny stojak na butelki. Z kolei amatorzy alkoholowych koktajli docenią shakery z nadrukiem firmowym. Coraz popularniejsze są także zestawy szklanek czy kieliszków do serwowania ulubionego alkoholu. Niektóre firmy idą o krok dalej i swoim klientom oferują nawet zestawy składające się z przyrządów do wina i szachów. Takie niebanalne rozwiązania są w cenie, gdyż wiele osób jest już znudzonych tradycyjnymi upominkami reklamowymi. Oczekują one czegoś nowego, co zapadnie im w pamięć na długi czas.