Przedsiębiorca
6 listopada 2018

Jakie artykuły kaletnicze są najczęściej wykorzystywane do różnych wyrobów?

Dzięki artykułom kaletniczym można nadać charakteru i niepowtarzalnego stylu poszczególnym wyrobom. Muszą być one jednak dopasowane w odpowiedni sposób oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tego typu produkty można znaleźć wyłącznie w renomowanych sklepach z artykułami kaletniczymi – co konkretnie obejmuje rozbudowana oferta takich hurtowni?

Nietuzinkowe klamry

Klamry są jednym z najważniejszych artykułów kaletniczych – stosuje się je m.in. w popularnych paskach. Dzięki różnorodności wyrobów dostępnych w dobrych sklepach z artykułami kaletniczymi dopasować można konkretny typ klamry do rodzaju paska. Szeroki asortyment obejmuje zarówno klamry z owalnymi zakończeniami, jak i wyróżniające się kwadratowym bądź prostokątnym kształtem. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych, można je także dostosować pod względem wymiarów. Często w paskach stosowane są klamry 40 mm, ale rozbudowana oferta zawiera też modele mniejsze lub większe, które wynosić mogą nawet 45 mm w przypadku klamry oficerskiej.

Do artykułów kaletniczych zaliczają się także klamry rymarskie. Choć wykorzystuje się je także w paskach, to mają one jednak znacznie szersze zastosowanie. W tym wypadku stosuje się nierzadko więcej niż jeden zaczep, co pozwala użytkować tego typu klamry np. w akcesoriach jeździeckich. Szeroki asortyment artykułów kaletniczych w firmie Andrzej Sieradzki A.S. PHP daje możliwość dopasowania nie tylko odpowiedniej klamry do potrzeb i preferencji klienta, ale także wielu innych produktów – jakich konkretnie?

Szereg artykułów kaletniczych

Niepowtarzalny wygląd damskiej torebki czy niebanalne spodnie lub buty to tylko niektóre elementy garderoby, które wzbogacić można wyjątkowymi artykułami kaletniczymi. Należą do nich m.in. nity i oczka kaletnicze. Metalowe okucia doskonale sprawdzą się jako wykończenie otworu w materiale czy stosowane w spodniach i torebkach przelotki do sznurka. Oferta artykułów kaletniczych obejmuje także produkty do wyrobów galanteryjnych, do których zaliczyć można m.in. ramki. Naniesiona na nich powłoka galwaniczna zapewnia ochronę przed zarysowaniami, co jest niezwykle istotne.

W szerokim asortymencie tego typu firm znaleźć można także wiele innych produktów, np. taśmy nośne czy kleje. Dzięki specjalistycznym artykułom kaletniczym możliwe jest stworzone niepowtarzalnych wyrobów nie tylko galanteryjnych, ale także elementów garderoby i innych. Warto jednak pamiętać, by poszczególne elementy zamówić w renomowanej hurtowni, która nie tylko zapewni wysoką jakość dostarczonych produktów, ale także korzystne ceny i dużą dostępność różnych rodzajów artykułów kaletniczych.