Przedsiębiorca
13 grudnia 2018

Jubiler Szafir – oferta na wagę złota

Szukacie wyjątkowej biżuterii, którą podarujecie ukochanej osobie? Chcecie zainwestować pieniądze, by zapewnić sobie pewną przyszłość? Kolekcjonujecie stare monety? A może lubicie kosztowne starocie? Jubiler Szafir przygotował dla Was korzystną ofertę. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

Złota biżuteria – błyskotki z duszą!

Podarujcie ukochanej osobie biżuterię inną niż wszystkie. Niech nosząc ją, pomyśli o jej bogatej przeszłości i historii poprzednich właścicieli. Postawcie na ekskluzywną, ponadczasową klasykę, która w ogóle nie będzie przypominała biżuterii zakupionej w popularnych sklepach sieciowych. Dajcie się uwieść wyrafinowanemu pięknu, posiadającemu nie tylko wartość materialną, ale też sentymentalną. Wybierzcie niepowtarzalny charakter, za pomocą którego opowiecie o swoim uczuciu. W ofercie Jubilera Szafir znajdziecie jedyne w swoim rodzaju złote pierścionki, kolczyki, zawieszki, broszki, bransolety, naszyjniki i łańcuszki, które przypadną do gustu każdej kobiecie lubującej się w stylu vintage.

Piękno nie jest zarezerwowane wyłącznie dla kobiet! W asortymencie Jubilera Szafir także i mężczyźni znajdą coś dla siebie. Jeśli nie chcecie nosić zegarków znanych marek, których wyroby można kupić w każdej galerii handlowej, a cenicie sobie trwałość i niezawodność, zdecydujcie się na kupno złotego klasyka!  Oferta biżuterii antykwarycznej skierowana jest również do tych, którzy kolekcjonują starą biżuterię. Pamiętajcie, że jej wartość rośnie z roku na rok.

Ponadczasowe srebra – niezwykła pamiątka

Lubicie otaczać się zabytkowymi rzeczami, a  w Waszych domach znajduje się wiele srebrnych drobiazgów? Zapoznajcie się z ofertą Jubilera Szafir, który zajmuje się skupowaniem starych sreber i ich sprzedażą. Znajdziecie tu biżuterię – przede wszystkim pierścionki, bransolety, broszki i naszyjniki z naturalnymi koralami, bursztynami, cyrkoniami oraz innymi kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi. Oprócz drogocennej biżuterii możecie zakupić wyroby ze srebra, m.in. łyżeczki, puderniczki, solniczki, pieprzniczki, cukiernice i papierośnice. Kosztowne stare srebra wprowadzą do Waszych domów wyjątkowe, ponadczasowe piękno.

Monety i złoto – inwestycja na przyszłość

Złoto wielu osobom z pewnością kojarzy się wyłącznie z drogocenną biżuterią. Tymczasem kupno złotych sztabek to bardzo korzystna finansowo inwestycja. Dzięki niej będziecie mogli zabezpieczyć swój majątek, nie martwiąc się o inflacje i kryzysy gospodarcze. Co ważne – złoto inwestycyjne zwolnione jest z podatku VAT, dzięki czemu jego sprzedaż jest jeszcze bardziej korzystna. Pamiętajcie jednak, by wybrać rzetelny i bezpieczny punkt skupu i sprzedaży.

Alternatywą dla sztabek złota są monety. Oprócz zabezpieczenia finansowego, które dają, niosą ze sobą niepowtarzalne walory estetyczne. Dlatego tak często stają się przedmiotem pożądania zapalonych kolekcjonerów.