Przedsiębiorca
16 kwietnia 2018

Kompleksowe usługi renomowanego tartaku

Tartak to miejsce, w którym produkuje się różnego rodzaju drewniane elementy. Renomowane zakłady tego typu oferują jednak swoim klientom znacznie więcej niż tylko sprzedaż drewna. Szeroki asortyment poszczególnych komponentów z drewna uzupełnia szereg usług związanych z tym surowcem, które wykonuje m.in. Drewimpex Tartak. Co dokładnie wchodzi w ich zakres?

Specjalistyczne usługi

Realizowanie nietypowych zamówień na drewniane konstrukcje czy elementy to konieczność wykonania niezbędnych prac ciesielskich i usług stolarskich. Kompleksowe obrabianie drewna oferowane jest przez Drewimpex Tartak – wyjątkowy zakład, który jest w stanie stworzyć poszczególne komponenty z wysokiej klasy drewna zgodnie z życzeniem klienta. Niezwykle istotny jest w tym wypadku specjalistyczny park maszynowy. Nowoczesne urządzenia pozwalające na bezpieczną i wydajną pracę dają firmie Drewimpex Tartak możliwość realizowania nawet skomplikowanych zamówień w bardzo krótkich terminach. Połączenie sprawdzonych rozwiązań z zakresu usług stolarskich i tartacznych z innowacyjnymi technologiami daje bardzo duże możliwości tartakowi, co przekłada się na rozbudowaną ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych i hurtowych. Drewimpex Tartak jest też w stanie dostarczyć wyroby drewniane we wskazane miejsce. Usługa transportu drewna stanowi dopełnienie szeregu działań związanych z pracą tartaku. Głównym zajęciem pozostaje jednak sprzedaż drewna i elementów drewnianych. Jakich dokładnie?

Bogata oferta tartaku

Choć tartak ogranicza się zazwyczaj do jednego typu obrabianego surowca – jest nim drewno – to zakres wytwarzanych produktów jest bardzo rozbudowany. W asortymencie firmy Drewimpex Tartak znajduje się głównie tarcica sosnowa i dębowa. Wytwarzane są z niej deski wysokiej jakości, które wykorzystuje się następnie np. do produkcji mebli. Oprócz elementów wyposażenia wnętrz, Drewimpex Tartak zapewnia też swoim klientom dostęp do drewna budowlanego. Z powodzeniem wykorzystuje się je do konstruowania rozmaitych obiektów – solidny, wytrzymały surowiec jest nierzadko ich podstawą. W ofercie Drewimpex Tartak znajduje się ponadto drewno na opał. Dzięki usłudze transportu można je dostarczyć prosto do domu klienta. Asortyment uzupełniają palety z drewna. Są skonstruowane w taki sposób, by zapewnić maksymalną trwałość przy zachowaniu niskiej wagi, dzięki czemu są bardzo pożądane w budownictwie i przemyśle. Okazuje się więc, że Drewimpex Tartak jest w stanie zaoferować swoim klientom naprawdę wiele – szereg usług stolarskich połączony z wieloma dostępnymi elementami drewnianymi to kompleksowe usługi tego renomowanego tartaku.