Lobby w biurze Przedsiębiorca
25 listopada 2021

Logo 3D jako doskonały element identyfikacji wizualnej firmy w lobby

Czy wiesz o tym, że logo jest jednym z podstawowych elementów identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromne wrażenie na osobach wchodzących do wnętrza firmy robią nowoczesne loga 3D? Wyobraź sobie, że klienci decydują się na skorzystanie z Twoich usług lub towarów głównie dlatego, że odpowiedzieli na Twoje bezsłowne zaproszenie do współpracy w postaci loga 3D. To naprawdę możliwe!

Jakie znaczenie ma lobby i dlaczego warto w nim umieścić logo 3D?

Wiele osób nie docenia potencjału, który tkwi w firmowym lobby, skupiając się jednocześnie na aranżowaniu reszty wnętrz znajdujących się w przedsiębiorstwie. Tym samym nie wiedzą oni, jak dużo tracą, spychając urządzanie lobby na drugi plan. Mając w pamięci osiągnięcia licznych firm, które skorzystały z usług wybranego producenta efektownych dekoracji – właśnie w postaci loga 3D, takiego jak Wycinarka Studio w Łomży, trzeba przyznać, że ich działania okazały się bardzo opłacalne. Z czego to wynika? O tym opowiemy w dalszej części przygotowanego przez nas wpisu.

Lobby jest pomieszczeniem, które może zapraszać klientów do skorzystania z usług lub zakupu towarów wybranego przedsiębiorstwa. Osoby, które wchodzą do firmy, nie znajdują się od razu w pokoju prezesa, dziale marketingu czy głównej sali realizacji usług. Przestrzenią, w której goszczą od razu po wejściu do budynku, jest właśnie omawiane przez nas lobby. Jeśli w tym wnętrzu klient poczuje się komfortowo i doceni starania, które zostały włożone w jego aranżowanie, a także natychmiast dostrzeże symbole świadczące o tym, że jest we właściwym miejscu, bardzo możliwe, że zechce w nim zostać nieco dłużej i z przyjemnością skorzysta z oferty wybranej firmy. Lobby to pomieszczenie łączące to, co na zewnątrz budynku z tym, co znajduje się w jego wnętrzu – czyli serce firmy chcącej zyskać uznanie wśród konsumentów. Umieszczenie w nim loga 3D sprawia, że osoba wchodząca do budynku od razu wie, gdzie się znajduje i zwiększana jest tym samym szansa na dobre pierwsze wrażenie o firmie.

Jakie loga 3D masz do wyboru?

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie zdarza się tylko raz. Zadbaj więc o to, by każda osoba wchodząca do Twojego przedsiębiorstwa miała pozytywne skojarzenia z Twoją działalnością – zaledwie po przejściu progu należącego do Ciebie obiektu. W tym celu postaw na efektowne logo 3D będące swoistą wizytówką firmy. Masz do wyboru warianty wykonane z twardego styropianu, styroduru, z efektem srebrnego bądź złotego lustra lub wyprodukowane z kolorowej plexi w połysku.