Przedsiębiorca
3 kwietnia 2019

Meble kuchenne na zamówienie – określ styl swoich wnętrz!

Coraz większa liczba deweloperów mieszkaniowych, a także klientów indywidulanych, podejmuje bezpośrednią współpracę z producentami mebli kuchennych – i nie tylko – na wymiar. To oni przygotowują konstrukcje, wedle dokładnych wytycznych zamawiających, sprawiając, że dane wyroby są znacznie bardziej trwałe oraz atrakcyjne wizualne, niż te, z którymi możemy spotkać się nawet w najlepszych salonach meblarskich. Jeśli marzysz zatem o wyjątkowej przestrzeni kuchennej, postaw na swoje własne pomysły!

Kreuj meble swoich marzeń!

Olbrzymie zainteresowanie działaniami pracowni meblarskich, które na specjalne zamówienie produkują meble kuchenne, gabinetowe, salonowe, czy też łazienkowe, wiąże się przede wszystkim z tym, iż pozwalają one uczestniczyć klientom w procesie projektowym. To zatem zamawiający może dokładnie określić to, jakie konstrukcje pod względem wizualnym, cenowym, a także funkcjonalnym będą go interesowały. Wielokrotnie w taki sposób powstają niezwykłe meble kuchenne, które wykonane są w stylu skandynawskim, rustykalnym, wiejskim, awangardowym, klasycznym, industrialnym, czy modernistycznym, a nawet w wersji fushion, łącząc różnego rodzaju porządki wnętrzarskie i materiały wykończeniowe: od drewna, przez kamień naturalny i szkło, po nawet innowacyjny Corian (tworzywo z żywicy akrylowej). Jeśli zatem chcesz wyrazić swoją artystyczną duszę, wizję z wyobraźni, czy też po prostu chcesz, aby Twoja kuchnia była perfekcyjna w każdym szczególe, zgłoś się do takich producentów, jak KUBAG Meble. Proces projektowy w tej firmie, polega na przeprowadzeniu precyzyjnej analizy przestrzeni (czasem podczas wizji lokalnej), na tworzeniu rysunków podglądowych, a także wizualizacji komputerowych.

Czy każdy styl pasuje do każdego pomieszczenia?

Błędnym założeniem jest twierdzenie, iż w ciasnej i wąskiej kuchni, nie można stworzyć wnętrza w ciężkim stylu industrialnym, czy też w dużej przestrzeni, nie powinno się stawiać na rozwiązania przytulne np. w porządku staropolskim. Dzisiaj dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu geometrii wnętrza, kątów padania promieni słonecznych, czy nawet zastosowaniu perfekcyjnego oświetlenia, nie ma ograniczeń w aranżowaniu przestrzeni kuchennej, niezależnie od jej powierzchni użytkowej, rozmieszczenia instalacji, czy też nawet od naszego budżetu. Pracownie meblarskie, tworzące wyroby na specjalne zmówienie, zatrudniają bowiem pracowników o szerokiej wiedzy architektonicznej, wnętrzarskiej, materiałoznawczej, dekoratorskiej, oraz oczywiście stolarskiej, którzy są w stanie każdą kuchnię dopasować do wybranego przez Ciebie stylu! Przy ich pomocy prawdziwą meblarską metamorfozę przeprowadza się w mieszkaniach w blokach, w domach jednorodzinnych, w kancelariach prawnych, czy nawet w biurowcach.