meble Przedsiębiorca
12 października 2017

Meble dokładnie takie jak chcesz – do salonu, garderoby i do biura

Chociaż oferta gotowych mebli jest dzisiaj ogromna, to naprawdę trudno znaleźć wśród nich rozwiązanie, które będzie dla nas idealne. Przeglądanie setek katalogów, w których po prostu nie ma produktów, których potrzebujemy, bywa naprawdę frustrujące. Dlatego jeśli zależy nam, by nasze meble w stu procentach spełniały nasze wymagania, po prostu zlećmy ich wykonanie zgodnie z naszymi wytycznymi.

Nie tylko do kuchni

Wielu z nas ma w domu meble kuchenne wykonane na zamówienie – tak zwane meble pod zabudowę robią w naszych kuchniach ogromną karierę, ponieważ szczególnie cenimy ich funkcjonalność i estetykę. Skoro jednak wykonane na zamówienie meble tak świetnie sprawdzają się w naszych kuchniach, to dlaczego nie skorzystać z możliwości zakupu mebli wykonanych specjalnie dla nas także w innych pomieszczeniach? Meble na zamówienie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na połączeniu wysokiej funkcjonalności z niebanalną estetyką.

W całym domu

Zaletą mebli na zamówienie jest to, że ich projekt powstaje na podstawie analizy naszych potrzeb i możliwości, jakie daje nam przestrzeń mieszkania. Dlatego naprawdę warto się na nie zdecydować, zwłaszcza jeśli nasze mieszkanie nie ma standardowych wymiarów. Gotowe meble mogą do niego po prostu nie pasować, a te wykonane na specjalne zamówienie idealnie dopasują się do panujących w naszym domu warunków. Projektami i wykonawstwem mebli na zamówienie zajmuje się firma Meble Grabiński T. Grabiński. To zakład stolarski z wieloletnim doświadczeniem. Pracują tu sprawdzeni fachowcy, którzy meble wykonują z trwałych, nowoczesnych materiałów.

Więcej o tym przedsiębiorstwie można dowiedzieć się oglądając ten krótki filmik:

Łatwe utrzymanie porządku

Meble wykonane na zamówienie pomagają w utrzymaniu w mieszkaniu porządku. Największą rolę w tej kwestii odgrywają garderoby – jeśli to pomieszczenie zostanie odpowiednio rozplanowane, tak by każda rzecz miała tam swoje miejsce, znacznie łatwiej będzie nam utrzymać porządek w ubraniach. W sprecyzowaniu naszych potrzeb pomogą nam projektanci, którzy znają się na swojej pracy. Alternatywą dla garderoby, jeśli nie mamy na nią miejsca, może być szafa przesuwna – ona również potrafi być bardzo pojemna i pomóc w utrzymaniu porządku. Poza tym dobrym pomysłem jest zlecenie wykonania na zamówienie regałów do domowej biblioteki, a także mebli biurowych – w obu tych miejscach potrzebne jest nam przede wszystkim jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. O możliwości zakupu mebli wykonanych zgodnie z naszym projektem warto pomyśleć także urządzając pokój dla dziecka – w ten sposób maluch lub nastolatek może otrzymać niezwykłe, wymarzone biurko czy łóżko.