Hurtownia wędlin Przedsiębiorca
9 czerwca 2021

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hurtowni wędlin?

Jeżeli prowadzisz bar, gdzie ludzie zachodzą, aby coś przekąsić, warto nawiązać współpracę z dobrą hurtownią wędlin. Podobnie, jeżeli założyłeś osiedlowy sklepik lub odpowiadasz za catering. W każdej sytuacji, gdy chcesz zaopatrzyć klientów w produkty, które zjadasz ze smakiem Ty sam i Twoja rodzina. Decydując się na określoną hurtownię, zwróć uwagę nie tylko na jakość asortymentu.

Renomowane produkty

Chociaż jakość oferowanych produktów to za mało, by wybrać określoną hurtownię wędlin, jednak – co tu ukrywać – to warunek podstawowy i fundamentalny. Aby Twoi klienci byli zadowoleni, potrzebujesz produktów wysokiej jakości od sprawdzonych producentów.

Jeżeli uznasz, że konkretna marka wyrobów wędliniarskich jest mało znana, a zasługuje na to, byś polecił ją swoim odbiorcom, warto to zrobić. Przyczynisz się do rozwoju gospodarki popierając dobrego producenta, a jednocześnie zadbasz o swoje interesy oferując to, czego w innym sklepie czy lokalu nie można kupić.

Nawiązując współpracę z hurtowym dostawcą wyrobów mięsnych HURT MIĘS, wchodzisz na drogę umożliwiającą spełnienie wymienionych warunków. W bogatej ofercie możesz wybrać marki, o których wiesz, że są poszukiwane w rejonie, gdzie prowadzisz interesy. Możesz również eksperymentować z wprowadzeniem nowego produktu na lokalny rynek.

Sposób przechowywania i dostawy

Gdy uznasz, że odpowiada Ci oferta wybranej hurtowni wędlin, sprawdź, czy spełnione zostaną pozostałe warunki opłacalnej współpracy:

  • standardy obowiązujące przy przechowywaniu wyrobów mięsnych,
  • szczegóły dostawy pod wskazany przez Ciebie adres.

Zarówno surowe mięso, jak i przetworzone wędliny, szynki i kiełbasy oraz dania gotowe muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach chłodniczych. Ważne, by na skutek niewłaściwego przechowywania, nie straciły swoich wartości odżywczych.

Bardzo istotną rolę w hurtowej sprzedaży wędlin, odgrywa transport. Jeżeli hurtownia zapewnia własny transport chłodniczy, daje to gwarancję, że dostawa dotrze świeża i na czas, ponieważ nie będzie zależna od zewnętrznego dostawcy.

Trudniej dostępne produkty

Ze względów zdrowotnych, coraz więcej osób przechodzi na specjalistyczny sposób odżywiania się, np. dietę bezglutenową. Nie jest wówczas łatwo zaopatrzyć się w produkty, które muszą spełniać określone wymogi dietetyczne.

Jeżeli zadbasz o to, aby Twoi bezpośredni odbiorcy otrzymali to, czego potrzebują ze względów zdrowotnych, zyskasz stałych klientów. Na szczęście, coraz więcej producentów wędlin oferuje parówki, kiełbasę czy szynkę w wersji bezglutenowej.