Przedsiębiorca
7 maja 2019

Najpotężniejsza konsola na świecie – rozrywka dla całej rodziny

Choć do niedawna mogłoby się wydawać, że rynek konsol zdominowany jest przez japońskiego producenta, wprowadzenie przez Amerykanów najnowszej wersji swojego urządzenia może przyczynić się do tego, że Xbox One ponownie zwróci na siebie uwagę graczy. Co dokładnie zmienię się w konstrukcji konsoli teamu zielonych pod względem konstrukcyjnym i wydajnościowym?

Xbox One X – podstawowe zmiany

Należy zacząć od tego, że pod względem wizualnym nowa konsola jest krokiem w dobrym kierunku. Choć komponenty urządzenia są wydajniejsze, inżynierom udało się zmniejszyć bryłę o dobre kilka centymetrów na każdej z osi. Najbardziej zauważalną zmianą jest jednak umieszczenie zasilacze wewnątrz, a nie jak było do dotychczas, na zewnątrz urządzenia. Nowy Xbox charakteryzuje się ogromną mocą obliczeniową i skierowany jest głównie do posiadaczy 4K. W założeniu umożliwia on wyświetlanie gier w natywnym UHD bez konieczności stosowania zabiegów jedynie imitujących wysoką rozdzielczość. Niemniej jednak Xbox One X nie jest konsolą nowej generacji. Stanowi jedynie model premium dla wszystkich tych, dla których najważniejsze są wrażenia wizualne płynące z gry. Dlatego jest wyraźnie droższy od wersji standardowej. Ważną cechą konsoli, jeżeli chodzi o gry, jest kompatybilność wsteczna z poprzednimi wersjami. Istnieje również możliwość rozszerzenia konsoli o dodatkowe akcesoria. Można zakupić je u renomowanych dystrybutorów, do których zdecydowanie zalicza się firma MiniDo. Firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie dodatkowych akcesoriów do konsoli. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na sprzedaż stacjonarną i wysyłkową. Jakie konkretnie akcesoria można nabyć?

Akcesoria do konsoli

Nieustającą popularnością ze strony klientów, szczególnie jeżeli chodzi o gry wyścigowe, cieszą się kierownice wraz z całym niezbędnym oprzyrządowaniem. Mowa tu o urządzeniach imitujących skrzynie biegów oraz pedał hamulca oraz gazu. Kierownice zapewniają niezapomniane wrażenie z gry wszystkim tym, którzy w pierwszej kolejności cenią sobie realizm rozgrywki. To jeden z niewielu sposobów na to, aby poczuć się jak kierowca rajdowy bez konieczności wychodzenia z domu. Warto również zwrócić uwagę na rozbudowaną ofertę dotyczącą ładowarek i stacji dokujących dla kontrolerów. To bardzo wygodny sposób na szybkie naładowanie oraz przetrzymywanie nawet kilku padów w jednym miejscu. Gracze mogą również liczyć na atrakcyjne ceny i szeroki asortyment słuchawek do konsoli zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej.