Papierowe torby z logo Przedsiębiorca
16 stycznia 2021

Papierowe torby z logo jako ekologiczna alternatywa dla foliowych reklamówek

Papierowe torby z logo skutecznie wypierają do niedawna popularną reklamówkę foliową. Jeszcze parę lat temu uważano, że foliowe torby są bardzo wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza, że można je wielokrotnie używać. Pomimo kilku zalet tej kategorii produktów, warto pamiętać również o minusach, jakie za sobą niosą. Największy z nich stanowi sztuczność foliowych woreczków oraz fakt, że wiąże się to z dużym zanieczyszczeniem środowiska. Papierowe torby z logo to świetna alternatywa, która nie zagraża środowisku naturalnemu. Jakie są zalety toreb papierowych?

Zalety toreb papierowych z logo

Torby papierowe wykonane w solidny sposób dają gwarancję równie trwałego opakowania, jak te z folii. Papierowe odpowiedniki stanowią idealne rozwiązanie do przetransportowania zakupów, świetnie sprawdzą się również jako alternatywa dla osób, które poszukują opakowania do przechowywania akcesoriów biurowych oraz dokumentów. Torby papierowe dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, doskonale nadają się również do wykorzystania jako gadżet reklamowy. Mogą pełnić funkcję np. materiałów konferencyjnych, na które nadrukujemy firmowe logo.

Papierowe torby cechują się także mnogością możliwości. Istnieje wiele wariantów takich modeli – zarówno kolorystycznych, jak i konstrukcyjnych. Do wyboru są m.in. torby z uchwytem płaskim lub skręcanym, białe, bądź czarne. Każda z nich jest bardzo elegancka, wygodna w użytkowaniu, możliwa do zakupienia w różnych wielkościach oraz (co najważniejsze) ekologiczna. Torby ekologiczne (w przeciwieństwie do foliowych odpowiedników) rozkładają się zaledwie kilka miesięcy, a nie setki lat.

Dlaczego warto wybierać papierowe torby z logo?

Papierowe torby z logo stanowią równie świetną reklamę, jak foliowe odpowiedniki. Są one jednak dużo bardziej ekologiczne i mogą zostać poddane recyklingowi. Zakup toreb papierowych szczególnie polecany jest posiadaczom własnej działalności gospodarczej i może stanowić świetną reklamę.

Jak mówi pracownik drukarni gadżetowej Nadruki Reklamowe oferującej sprzedaż toreb papierowych z logo: Papierowe torby z logo to sprawdzony sposób na promocję własnej firmy. Za sprawą tak małych gadżetów jak opakowanie, można wpłynąć na kogoś, działając jak reklama. W tym celu wystarczy jedynie zamówić papierowe torby u usługodawców i poprosić o nadrukowanie wcześniej przygotowanego logo. Mały, prosty ruch może okazać się bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym.

Decydując się na zakup papierowych toreb z logo, zaleca się korzystanie z usług profesjonalnych drukarni. Jedynie miejsca wyposażone w specjalistyczne drukarki zapewnią dobrą jakość nadruku.