Rozlewnia perfum Przedsiębiorca
14 września 2021

Perfumy w hurcie – gdzie ich szukać?

Perfumy są znane człowiekowi od starożytności. Z czasem luksusowe zapachy stały się synonimem wysokiego statusu. Dlatego nie dziwi niesłabnąca popularność perfum i ich obecność w każdej drogerii. Jeśli prowadzisz sklep, w którym oferowane są również perfumy, sprawdź, gdzie szukać ich w hurcie oraz na co zwrócić uwagę, aby flakoniki były chętnie kupowane przez klientów.

Szeroki wybór zapachów

Głównym czynnikiem przemawiającym za zakupem, jest zapach perfum. Niestety nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, które perfumy są najlepsze. Ilu klientów, tyle gustów. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w różne zapachy: o nucie kwiatowej, cytrusowej, orientalnej, drzewnej, szyprowej lub aldehydowej. Dzięki temu każdy klient znajdzie w ofercie coś dla siebie. A ponieważ zapachy oferowane przez producenta perfum lanych Mandoco są dostępne w pojemności już od 1 litra, możesz zdecydować się na zakup różnych zapachów, aby sprawdzić, które z nich są najczęściej wybierane.

Wysokiej jakości wody perfumowane

Dla większości klientów główną przesłanką do zakupu, zaraz obok samego zapachu, jest jego trwałość. Dlatego wody perfumowane w hurcie powinny cechować się przede wszystkim wysokim zaperfumowaniem, a więc zawartością olejków eterycznych na poziomie ok. 19%. Dzięki temu zapach przez długi czas utrzyma się na ciele, włosach lub ubraniach – a więc będzie chętniej wybierany przez klientów. Warto więc wybierać wody perfumowane, nie zaś wody toaletowe, o znacznie mniejszej trwałości.

Perfumy inspirowane popularnymi zapachami

Co jeszcze przekonuje klientów do zakupu tego, a nie innego zapachu? Cena. Niestety oryginalne perfumy są drogie, a tym samym często poza zasięgiem kupujących. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się hurtowo w zamienniki oryginalnych perfum, dla których inspiracją były znane (i drogie) zapachy. Warto pamiętać, że odpowiedniki to nie podróbki, a zapachy stworzone na podstawie oryginalnej receptury. W związku z tym cechują się bardzo zbliżonymi właściwościami zapachowymi.

Opakowanie też jest ważne

Klienci wybierają perfumy nie tylko na zapach, ale również na… wygląd. To, jak wygląda flakonik, jest równie ważne, dlatego warto wybrać miejsce, w którym oprócz zapachów, w ofercie znajduje się także szkło perfumeryjne. Wysokiej jakości opakowanie perfum będzie nie tylko przyciągało wzrok potencjalnego klienta, ale również zapewni ochronę zapachu przed wietrzeniem, a także wygodę użytkowania (dzięki atomizerowi). A różne pojemności (od 30 do 100 ml) zapewnią większy wybór, w zależności od zapotrzebowania.