Wózki widłowe Przedsiębiorca
26 września 2022

Renomowane marki wózków widłowych

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie większości firm, które potrzebują sprzętu do prac magazynowych, przeładunkowych i transportowych. Są szczególnie cenione z uwagi na swoje możliwości transportowe oraz uniwersalność, a także wiele sposobów alternatywnego wykorzystania za sprawą dostępności niezwykle różnorodnego osprzętu. Przy wyborze widlaka warto jednak zwrócić uwagę na renomę firmy, która go wyprodukowała.

Jaki wózek widłowy warto wybrać?

Wózki widłowe to jedne z podstawowych urządzeń transportu bliskiego, wybieranych przez przedsiębiorstwa z różnych branż od logistyki aż po transport i produkcję. Ze względu na to, że sprzęt tego rodzaju jest kupowany na lata, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy firmy, która specjalizuje się w sprzedaży wózków widłowych. We Wrocławiu szeroką ofertę przedstawia TM Service, które proponuje wózki nowe i używane, a także zajmuje się serwisem. Pośród czołowych przedstawicieli branży producentów wózków widłowych, które znajdują się wśród asortymentu dostępnego w TM Service, są przede wszystkim firmy, mogące się poszczycić najlepszą jakością swoich wyrobów oraz stosowaniem nowoczesnych i zarazem innowacyjnych rozwiązań technicznych. Do najlepszych w branży można zaliczyć m.in. Toyota Material Handling, będące częścią Toyota Industries Corporation oraz Hyster Company, która stanowi jedną ze spółek ogólnoświatowego koncernu Hyster-Yale Materials Handling. Między najlepszymi firmami z tradycjami będą również Linde, Jugenheinrich, Caterpillar, Kalmar, a także Nissan Forklift, Clark Material Handling Company, Hyundai Forklifts oraz Steinbock czy Mitsubishi Forklift Trucks. W czołówce znajdują się też Sthill, SMV Konecranes, TCM Lift Trucks oraz Yalle.

Dlaczego marka wózka widłowego ma znaczenie?

Wózki widłowe to urządzenia, które są przeznaczone do wykorzystania w działalności produkcyjnej, przy magazynowaniu towarów oraz do prac przeładunkowych i transportowych. Zakup wózka wymaga więc skorzystania z oferty dającej pewność, że urządzenie będzie wytrzymałe, nieawaryjne, proste w obsłudze i tanie w utrzymaniu. Firmą, która specjalizuje się w sprzedaży wózków widłowych nowych i używanych, jest TM Service z Wrocławia. Oferuje ona również wynajem wózków, a także zajmuje się ich serwisowaniem.