Ręczniki papierowe Przedsiębiorca
4 marca 2021

Różne chusteczki w kartonikach – przegląd

Każdy z nas korzysta z chusteczek w kartonikach. Te pakowane do mniejszych, choć poręcznych, foliowych opakowań można zmieścić w kieszeni albo torebce. Jednak to właśnie produkty pakowane do specjalnych pudełek cieszą się największą popularnością. Specjalne wycięcia ułatwiają ich wyciąganie. Co ważne, producenci papierowego wyposażenia cały czas poszerzają swoją ofertę. Na rynek wprowadzają ręczniki, serwetki, a nawet jednorazowe śliniaki.

Chusteczki w kartonikach – zastosowanie

Oferowane dziś chusteczki higieniczne są pakowane do specjalnych pojemników. Kartoniki, które są wyposażone w dozowniki, ułatwiają wyciąganie kolejnych sztuk. Dzięki temu można zachować najważniejsze standardy higieniczne. Poza tym dostępne w sprzedaży jednorazowe chusteczki higieniczne są rozpuszczalne w wodzie, co oznacza, że nie trzeba wyrzucać ich bezpośrednio do kosza na śmieci. Co dość oczywiste, najczęściej sięga się po nie w obliczu przeziębienia, grypy czy innej infekcji z katarem. Takie wyposażenie jest niezbędne w kuchni, łazience, w przedszkolach czy gabinetach stomatologicznych.

Chusteczki w kartonikach bardzo często przyjmują też postać papierowych serwetek gastronomicznych. Takie produkty znajdują zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Korzystają z nich klienci barów typu fast-food, lodziarni, cukierni czy  

Ręczniki papierowe – zastosowanie

Nieco większe chusteczki, określane również jako ręczniki kąpielowe, znajdują zastosowanie w gabinetach SPA, gabinetach fryzjerskich czy zakładach kosmetycznych. Są bardzo miękkie i delikatne w kontakcie ze skórą. Poza tym są też wytrzymałe i odporne na ewentualne uszkodzenia. Składane w płaty, zajmują nieco więcej miejsca, niż standardowej wielkości pudełko z chusteczkami. W lokalach świadczących usługi z zakresu kosmetyki są jednak niezastąpione. Klienci o wiele chętniej odwiedzają przecież miejsca czyste, wręcz sterylne. Używanie zwykłych ręczników nikomu w takim miejscu dobrze się nie kojarzy.

Chcesz złożyć większe zamówienie na tego rodzaju wyposażenie? Sklep ASEO PAPER przyjmuje nawet liczne i zróżnicowane zlecenia. W ofercie ma nie tylko chusteczki, ręczniki czy serwetki, ale również papierowe śliniaki. – Jednorazowe śliniaki, które oferujemy są świetną alternatywą dla klasycznych odpowiedników. Używa się ich w przychodniach, szpitalach, gabinetach stomatologicznych, a nawet w domach. Mają kieszonkę i są w całości podfoliowane. Wzbogacone o nadruk z dziecięcym motywem śliniaki, pakowane są do kartoników z dozownikiem, co ułatwia ich wyciąganie – mówi przedstawiciel firmy.