Przedsiębiorca
19 grudnia 2018

Skrzynie do transportu lądowego, morskiego i lotniczego

Ładunki przeznaczone do różnego rodzaju transportów muszą być odpowiednio zabezpieczone. W tym celu warto zlecić profesjonalistom wykonanie specjalistycznych skrzyń do transportu lądowego, morskiego i lotniczego. To właśnie dzięki nim każdy typ towaru będzie we właściwy sposób chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Czym konkretnie wyróżniają się skrzynie do transportu?

Wiele trudnych czynników

Drewno to wytrzymały surowiec, który doskonale sprawdza się jako materiał do wytwarzania odpornych skrzyń do wielomodułowego transportu. Obciążeń występujących w nim jest sporo – do najczęstszych zaliczyć można przechyły pionowe, poziome i poprzeczne, a także wpływ czynników zewnętrznych. Zbyt niska lub za wysoka temperatura, wilgotność powietrza, ciśnienie, opady deszczu czy śniegu to nierzadko spore problemy dla konwencjonalnych opakowań wykorzystywanych w transporcie. Konieczne jest więc zastosowanie profesjonalnego, wytrzymałego rozwiązania, jakim są skrzynie do transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Firma Jaremar sp. z o.o. sp.k. to renomowany producent tego typu opakowań, które tworzone są zgodnie z restrykcyjnymi wymogami i normami, takimi jak np. ISPM-15 opracowane przez IPCC. Specjaliści wyposażają je także w stosowne oznaczenia, co usprawnia wszelkie procesy logistyczne. Skrzynie zabezpieczające ładunki przeznaczone do transportu wielomodułowego występują w wielu rodzajach. Co dokładnie znajduje się w ofercie renomowanych ich producentów?

Wytrzymałe skrzynie do transportu wielomodułowego

Ładunek trafiający do odbiorcy drogą morską, lądową czy lotniczą, może być zabezpieczony za pomocą specjalistycznej skrzyni bez względu na swoje rozmiary czy nawet nietypowe kształty. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się skrzynie ponadgabarytowe, które można wykonać na specjalne zamówienie. Dzięki nim zabezpieczyć można w transporcie nawet niestandardowy ładunek, który będzie skutecznie chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami zewnętrznymi. Szeroki asortyment renomowanych producentów skrzyń do transportu lądowego, morskiego i lotniczego, obejmuje również skrzynie z OSB lub ze sklejki. Wysoka jakość zastosowanych materiałów jest zaletą tego typu rozwiązań i charakteryzuje też skrzynie ramowe czy wzmacniane, przeznaczone do ładunków trudnych w transporcie i cennych. Warto wiedzieć, że skrzynie tego typu doskonale sprawdzają się nie tylko na etapie podróży, ale również podczas standardowych operacji, takich jak np. przeładunek czy przemieszczanie. Specjaliści zajmą się nie tylko drewnianą konstrukcją, ale też zabezpieczeniem ładunku w jej wnętrzu, co pozwoli na bezpieczne dotarcie towaru do miejsca docelowego.