ubrania-klasyczne Przedsiębiorca
3 lipca 2017

Jak stworzyć własny, niepowtarzalny styl? Poradnik

Odnalezienie własnego, indywidualnego stylu – takiego, w którym będziemy się zarówno dobrze czuć, jak i świetnie wyglądać – często trwa latami. Po drodze napotykamy na wiele przeszkód – chęć bycia zawsze trendy i uleganie chwilowym modom sprawia, że zamiast budować swoją idealną szafę, kupujemy kolejne ubrania, a raczej koszmarki tylko dlatego, iż właśnie są na czasie. Jak uniknąć modowych pułapek i zawsze wyglądać dobrze? Podpowiadamy!

Trzymaj się klasyki

Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Dlatego właśnie warto mieć w swojej szafie bazę ubrań o klasycznych krojach. Utartych ścieżek warto trzymać się także podczas wyboru pasujących nam kolorów. Beżowy płaszcz, kremowy sweter czy eleganckie czarne spodnie zawsze będą wyglądać świetnie. Oczywiście nie znaczy to, że mamy całkowicie zapomnieć o modzie i zawsze ubierać się tak samo – chociaż taki konsekwentny look przyniósł sławę wielu ikonom świata mody, takim jak choćby Karl Lagerfeld, Grace Coddington czy Michael Cors. My nie musimy jednak podążać ich śladem – możemy sobie pozwolić na modowe szaleństwo, jeśli tylko będzie ono dobrze zaplanowane. Jedynie dobrze przemyślana stylizacja może wyglądać naprawdę świetnie, a taką najłatwiej stworzyć mieszając panujące trendy z niezawodną klasyką. Najpierw zadbajmy więc o to, by w naszej szafie nie zabrakło eleganckiej małej czarnej, a później myślmy o modowych szaleństwach. Bazę podstawowej, sprawdzającej się w każdej sytuacji odzieży, którą każda dbająca o swój styl kobieta powinna mieć w swojej garderobie, świetnie przedstawia ten filmik:

Ubrania – postaw na jakość

Jeśli chcemy, żeby nasze ubrania dobrze wyglądały, podczas zakupów musimy zwracać uwagę przede wszystkim na wysoką jakość – starannie skrojone i dobrze wykonane ubrania, które wyprodukowane zostały przez renomowane polskie firmy, znajdziemy w sklepie Kamelia Krystyna Horyza. Tuniki, spodnie, spódnice, sukienki wizytowe i codzienne, a także klasyczne płaszcze, które możemy znaleźć w tym sklepie, charakteryzują się wysoką jakością i pięknym wyglądem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będziemy się w nich prezentować bardzo atrakcyjnie. Doskonałe kroje tych klasycznych ubrań dają nam gwarancję, że jeśli po latach będziemy oglądać swoje zdjęcia w stworzonych z nich stylizacjach, to nadal będą się nam one podobać i nie wzbudzą zdziwienia, że kiedyś mogłyśmy się tak źle ubierać. Bowiem własny, indywidualny styl przede wszystkim należy budować na jakości, a nie tylko na ślepym podążaniu za modą.