Przedsiębiorca
31 października 2018

Usługi świadczone przez agencję morską Hartmann Crew Consultants

Korzystanie z usług dobrej agencji morskiej jest bardzo pomocne w przypadku poszukiwania pracy na statku. Znalezienie odpowiedniej posady i złożenie aplikacji możliwe jest dzięki ofertom przygotowanym m.in. przez Hartmann Crew Consultants. Firma ta zajmuje się rekrutowaniem pracowników na rozmaite stanowiska na statkach handlowych, jest też w stanie pomóc, organizując niezbędne szkolenia.

Praca na morzu

Znalezienie pracy na statku wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Kluczowe w tym zakresie jest dopasowanie konkretnej oferty do możliwości i kompetencji danej osoby – umożliwia to współpraca z renomowaną agencją morską, taką jak np. Hartmann Crew Consultants. Specjaliści z tej firmy zajmują się kompleksową rekrutacją – przede wszystkim odpowiadają za selekcję wstępną złożonych dokumentów aplikacyjnych, co jest sporym wsparciem przy kompletowaniu załogi.

Hartmann Crew Consultants zadba także o organizację testów kompetencyjnych i rozmów kwalifikacyjnych – jest to ogromnym ułatwieniem dla armatora. Usługi świadczone przez agencję morską są zatem atrakcyjne nie tylko dla osób szukających pracy na statku, ale także właśnie dla armatorów. Hartmann Crew Consultants zajmuje się również przygotowaniem wszelkiej dokumentacji marynarskich dokumentów flagi statku (flag state documents).

Szkolenia na najwyższym poziomie

Kadra morska to zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy dysponować muszą odpowiednią wiedzą z zakresu pracy na statku. Funkcjonowanie w zawodzie marynarza w dzisiejszych czasach jest trudniejsze dzisiaj niz kiedyś, chociażby ze względu na rosnące wymagania szkoleń, biurokrację, penalizację zawodu i wymaga wielu poświęceń; Hartmann Crew Consultants to agencja morska organizująca szkolenia wewnętrzne kadr morskich, które pozwalają doskonale przygotować załogę do współczesnych wymagań rynku i administracji morskiej. Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakimi dysponuje dana firma w tym zakresie.

W przypadku Hartmann Crew Consultants są one spore – współpraca z akredytowanymi instytucjami treningowymi oraz dostęp do wielu nowoczesnych statków. Seminaria wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają marynarzom nabyć niezbędną wiedzę na temat wykonywanych przez nich prac na konkretnych stanowiskach. Kompleksowe usługi świadczone przez agencję morską Hartmann Crew Consultants to zatem wiele czynności związanych z przygotowaniem załogi – począwszy od procesu rekrutacyjnego, kończąc na szkoleniach zwiększających kompetencje marynarzy.