wesele Przedsiębiorca
6 lutego 2018

Wesela w restauracji hotelowej – kreatywność i elegancja!

Wesela w hotelach zyskały na popularności dzięki profesjonalnemu podejściu managerów hotelowych i ich pracowników. Są one bowiem w stanie zrealizować każdy z pomysłów pary młodej, wywiązując się ze wszystkich ustaleń terminowo. Zabawa w restauracji hotelowej wyróżnia się również dzięki nowoczesnemu wnętrzu sal weselnych. Są one odpowiednio przystosowane – stosowna kolorystyka, oświetlenie oraz parkiet sprzyjają zarówno większym weselom, jak i kameralnym obiadom weselnym. Zaletą wesela w hotelu jest również najwyżej klasy obsługa.

Dodatkowe atrakcje dla gości weselnych

Wybór miejsca na zabawę weselną warto uzależnić nie tylko pod kątem odpowiedniej powierzchni sali weselnej, w konkretnym stylu wymarzonym przez parę młodą, ale również ze względu na atrakcyjność lokalizacji. Dzisiejsze wesela organizowane są w taki sposób, aby zapewnić niepowtarzalną zabawę, która na długo utkwi w pamięci gości, a także zostanie pięknym wspomnieniem małżonków. Świetnym pomysłem jest zatem wybór takich miejsc jak Hotel Silvia, który ma również swoją browarnię i warzelnię Minibrowar Majer. Zabawa oczepinowa w bawarskim klimacie, z degustacją piwa prosto z drewnianych beczek, wraz z ceremonią uroczystego odbicia tychże beczek przez parę młodą, może zapewnić gościom weselnym wiele radości. Planując wesele, zwróć zatem szczególną uwagę na to, czy dana restauracja/lokal weselny jest w stanie zagwarantować dodatkowe atrakcje, które uatrakcyjnią świętowanie.

Wesele w restauracji hotelowej

Wesela w restauracjach hotelowych są bardzo popularne. Dzieje się tak z wielu względów. Jednym z nich jest oferowana przestrzeń. Estetyczny budynek i najwyższy standard wnętrz to świetna lokalizacja zabawy weselnej. Pary młode wybierają takie miejsca głównie z uwagi na restauracje hotelowe, które aranżowane są w eleganckim stylu, świetnie sprawdzającym się w przypadku dużych wesel oraz kameralnych obiadów weselnych – jest to również oszczędność na dekorowaniu, hotele posiadają bowiem najlepszej jakości tkaniny obrusowe, a także zastawy stołowe. Olbrzymią zaletą wesel w restauracjach hotelowych jest również catering. Wybór odpowiedniego hotelu zapewni dostęp do umiejętności uznanych kucharzy, których potrawy są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Przyrządzane są one wyłącznie z najświeższych produktów. Restauratorzy hotelowi zaproponują parze młodej odpowiednie menu, skomponowane pod indywidualne wymagania.

Nocleg dla pary młodej i gości hotelowych

Kolejną zaletą zabawy weselnej w hotelach jest możliwość zakwaterowania swoich gości po skończonej zabawie. Najlepsze hotele są w stanie zagwarantować kilkanaście pokoi o podwyższonym standardzie, a w przypadku bardzo dużej liczby weselników część z nich ulokują w innych hotelach o równie wysokich poziomie obsługi. Para młoda powinna wybrać pokój dla nowożeńców w standardzie apartamentu, w którym znajdzie wannę z hydromasażem, saunę fińską, a także ślubny zestaw powitalny przygotowany przez właścicieli placówki.