bus Przedsiębiorca
22 marca 2018

Zalety wynajmu samochodów typu bus

Masz dość środków komunikacji zbiorowej? Podróżowanie w ścisku to dla Ciebie udręka? Postaw na komfortowe rozwiązanie – wynajem samochodu typu bus sprawi, że z łatwością zorganizujesz wyjazd dla grupy osób. Taki pojazd sprawdzi się przy organizowaniu wakacyjnej wycieczki, a także przy wielu innych okazjach, np. planowaniu przeprowadzki.

Przestrzeń dla Ciebie i innych

Typowe minibusy to samochody przeznaczone dla dziewięciu osób (łącznie z kierowcą). Są w stanie pomieścić niewielką grupę pasażerów – członków rodziny oraz znajomych, z którymi planujemy wakacyjną podróż. Fotele można regulować, rozsuwać i składać wedle uznania. Swobodę przestrzenną zapewnia też pojemny luk bagażowy do przechowywania toreb i kufrów. W razie potrzeby, w busach można przewozić sprzęt o okazałych gabarytach i wadze – chociażby elementy wyposażenia mieszkań transportowane przy okazji przeprowadzki. Tym samym busy są pojazdami bardzo komfortowymi, a zarazem niezwykle praktycznymi.

Rozwiązanie na różne okazje

Profesjonalne wypożyczalnie samochodów nie czynią przeszkód w wypożyczeniu busa, niezależnie od sytuacji. Pojazdy tego typu są wykorzystywane przy realizacji rozmaitych zadań doraźnych i sezonowych. Poza wspomnianymi wycieczkami i przeprowadzkami, mogą być to różnego rodzaju uroczystości rodzinne (np. wesela). Z dobrodziejstw minibusów korzystają również firmy, które organizują wyjazdy w delegację bądź spotkania integracyjne dla pracowników. Wyboru konkretnego modelu busa możemy dokonać w prosty sposób za pośrednictwem internetu. Wystarczy skorzystać z usługi wynajmu samochodów online.

Wysoki standard podróżowania

Przestronność wnętrza przekłada się na wysoki standard podróżowania minibusami. To jednak nie wszystko. W opisach samochodów na stronach wypożyczalni możemy przeczytać, jakie dodatkowe udogodnienia posiadają tego typu pojazdy. Wyjątkową jakość podróżowania busami wyznaczają panoramiczne szyby, systemy klimatyzacji i ogrzewania postojowego oraz służące rozrywce wyposażenie AUDIO/TV/DVD. Bezpieczeństwo zapewniają natomiast system ABS oraz wspomaganie kierownicy. Wszystko to sprawia, że jazda dużym samochodem nie przytłacza i stanowi niezwykle przyjemne doświadczenie.

Wydatek opłacalny

Wynajem busa to wydatek opłacalny. Jako najemcy ponosimy dużo mniejsze koszty paliwa, niż w przypadku korzystania z kilku aut osobowych. Wbrew pozorom, kierowanie busem nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Do podróżowania pojazdem o DMC do 3,5 t z dziewięcioma miejscami siedzącymi (wliczając kierowcę) wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B. Po złożeniu rezerwacji i dopełnieniu formalności należy odebrać pojazd z umówionego miejsca. Usługi taniego wynajmu samochodów typu minibus świadczy firma ABACUS CAR RENTAL, posiadająca sieć oddziałów oraz punktów partnerskich na terenie całej Polski.