Impreza firmowa w eleganckim lokalu Przedsiębiorca
20 lipca 2021

Eleganckie lokale do organizacji imprez indywidualnych i firmowych podbijają rynek!

Zorganizowanie udanej imprezy może być poważnym wyzwaniem. Jedną z największych trudności jest zwykle znalezienie miejsca, które będzie spełniało oczekiwania zaproszonych gości pod każdym względem. Tylko nieliczne lokale są w stanie przedstawić ofertę, która będzie odpowiednia zarówno w przypadku wydarzenia o charakterze ściśle prywatnym, jak i większego eventu firmowego.

Co jest najważniejszym warunkiem udanej imprezy?

Urządzenie imprezy, która na długo pozostanie w pamięci uczestników, wymaga połączenia elementów, które przyczynią się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery i sprawią, że udział dostarczy wiele przyjemności zaproszonym osobom. Wśród czynników, od których zależy powodzenie, są m.in. jedzenie, oprawa muzyczna, dodatkowe atrakcje np. pokazy sztucznych ogni czy wreszcie termin i pora, w jakiej się ono odbędzie. Najważniejszy okaże się jednak zwykle wybór odpowiedniego lokalu.

Niezależnie od tego, czy organizowane wydarzenie ma mieć charakter rodzinny, jak choćby przyjęcie z okazji komunii, chrzcin lub rocznicy ślubu, celebracji związane z weselem czy też bardziej formalnego spotkania biznesowego lub swobodniejszej imprezy firmowej, najistotniejszym elementem będzie rodzaj miejsca, gdzie zostanie ono urządzone. Najbardziej uniwersalnym, a zarazem dającym największe szanse, że zaproszeni goście będą miło wspominać udział w imprezie, jest wybór lokalu, który jednocześnie będzie elegancki, odpowiednio przestronny, zagwarantuje możliwość skomponowania atrakcyjnego menu, a także zapewni stojącą na najwyższym poziomie obsługę kelnerską.

Wymarzone miejsce do organizacji imprez – Villa Wilanów

Najlepszym przykładem miejsca, w którym można urządzić każdą imprezę, niezależnie od jej charakteru, jest Villa Wilanów w Warszawie. Lokal jest położony w eleganckiej okolicy, w pobliżu Pałacu w Wilanowie i ma duży własny ogród. Do użytku gości jest ponad 250 m2 powierzchni w 5 salach, w których może się bawić nawet 150 osób. Do dyspozycji jest również częściowo zadaszona przestrzeń w ogrodzie, gdzie można zarówno rozstawić stoliki, jak i urządzić miejsce do tańczenia.

W lokalu znajduje się profesjonalne nagłośnienie, pozwalające na prowadzenie prezentacji multimedialnych podczas spotkań biznesowych, za sprawą szerokopasmowego internetu, projektora HD czy dużych ekranów, a także urządzenie hucznej zabawy z DJ. Do dyspozycji jest również zaplecze kuchenno-gastronomiczne, dające możliwość przygotowania każdego menu od typowego „grillowego”, przez wypiekaną w specjalnym piecu pizzę aż po wykwintne potrawy na elegancką kolację biznesową w węższym gronie.

Warto podkreślić, że w związku z zagrożeniem epidemicznym powodowanym przez COVID-19 wszystkie imprezy urządzane w Villi Wilanów odbywają się zgodnie z obowiązującymi regulacjami oraz w odpowiednim reżimie sanitarnym.