Przedsiębiorca
16 lutego 2019

Szklane kabiny prysznicowe bez brodzików

Prawdziwym trendem w nowoczesnym wnętrzarstwie, jest wykorzystywanie w łazienkach pięknych i różnorodnych szklanych kabin prysznicowych bez brodzików. Dowiedz się, do jakich wnętrz one pasują, gdzie je zamówić według własnego projektu, a także, jakie szkło dobrać, aby cieszyć się przez wiele lat ich trwałością oraz nieskazitelnym pięknem!

Do jakich wnętrz?

Kabiny prysznicowe bez brodzików idealnie komponują się z otoczeniem łazienek wykończonych w różnych stylach wnętrzarskich. Najlepiej jednak harmonizują się z wnętrzem w porządku skandynawskim, modernistycznym, industrialnym, a także awangardowym, bo to w nich stawia się najczęściej na minimalizm, prostotę, przestronność, dużą ilość światła, a także na naturalizm.

Warto przy tym wiedzieć, że kabiny prysznicowe szklane bez brodzików, są świetnym rozwiązaniem zarówno do dużych łazienek z oknami, jak i do tych bardzo małych, które wykorzystują tylko światło sztuczne. W pierwszym przypadku konstrukcje te zapewniają stoicki spokój i poczucie ładu, a w drugim optycznie pozwalają na powiększenie pomieszczenia, zwłaszcza przy zastosowaniu zimnego, surowego oświetlenia.

Gdzie zamówić?

Kabiny prysznicowe bez brodzików zamawia się w profesjonalnych pracowniach szklarskich. Warto przy tym wiedzieć, że są one w stanie wykonać je w różnych wersjach konstrukcyjnych, łącząc także ze szkłem surowce metalowe. Dzisiaj typów kabin prysznicowych bez brodzików może być wiele, a wszystko zależy od naszej wyobraźni. Czasem warto postawić na tylko jedną elegancką szklaną taflę, a w innym przypadku na podwójne drzwi otwierające się przeciwlegle do siebie.

Piękno, różnorodność, szybką produkcję, a także udział w procesie projektowym, zapewni Ci między innymi renomowana firma CENTRUM OBRÓBKI SZKŁA, która zlokalizowana jest w Bochni. Przedsiębiorstwo to znane jest również z atrakcyjnych cen, a także z pełnych prac montażowych oraz serwisowych. Długa gwarancja i pełne zadowolenie, zapewnione!

Z jakiego szkła?

Kabiny prysznicowe bez brodzików najlepiej tworzyć z wysokiej jakości szkła hartowanego, które odporne jest na uszkodzenia mechaniczne, a także stłuczenia, nawet po silnym uderzeniu w konstrukcję szklanej tafli. Warto postawić również na szkło lacobel w różnych barwach. Dobra pracownia szklarska posiada także technologię pozwalającą na wykonywanie grafik, malunków, napisów, na powierzchni surowca, co zapewnia 100% personalizację produktu.

Wybierając dobrą jakość szkła zapewnisz sobie zaś: trwałość konstrukcji, łatwość w utrzymaniu jej w należytej czystość, świetną wytrzymałość na parę wodną, niskie i wysokie temperatury, a także oczywiście na wodę i środki czystości. Warto wiedzieć również, że dzisiaj specjalne tworzywa, pozwalają na uzyskanie kabin prysznicowych, na których powierzchni nie będzie osadzał się kamień!